Becker Derby - Endless Baseball

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30.6 MB
  • Version 1.0.195
  • Dil Türkçe
  • Firma Maximum Crash
Becker Derby Android cihazınızda oynayabileceğiniz spor oyunları arasında yer alan renkli bir oyundur.

Sevimli karakterler eşliğinde oynayacağınız Becker Derby spor oyunları kategorisinde yer alan başarılı bir oyun olmuştur. Heyecan verici bir hikaye üzerine kurulu olan Becker Derby oyununda karakterleriniz sevimli hayvanlar olacaktır. Bunun keyfini çıkartmak için Becker Derby mobil oyununu Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Diğer spor oyunlarına göre farklı bir oyun hikayesine sahip olan Becker Derby mobil oyunun kendine özgü bir oynayış tarzı bulunuyor. Sizde oyuna başlar başlamaz göreceksiniz ki diğer oyunlara göre oldukça farklı bir oyun ile karşı karşıya olacaksınız. Oyunda beyzbol oynayacaksınız. Elinizde ki sopayı doğru bir şekilde kullanın ve puan toplamak için isabet ettirin. Karşı takıma gol atmaya çalışacak size atılan topları ise başarı ile karşılamaya çalışacaksınız. 

Becker Derby mobil oyunu ile sizde renkli bir oyunun parçası olabilirsiniz. Bunun için Becker Derby oyununu Android cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Renkli ve kaliteli oyun görsellerinin keyfini çıkartmak size kalmıştır. Fırsatları iyi değerlendirin ve başarmak için puanları toplayarak güç kazanın. 

Becker Derby - Endless Baseball indir